Gdzie naprawdę dobrze zjeść? Restauracje w Białymstoku

Wybierz Restaurację Naleśniki jak SMok

W Białymstoku znaleźć możecie dużą liczbę dobrych restauracji. Restauracje te serwują jednak głównie jedzenie na miejscu bez możliwości zamawiania z dostawą. Inaczej jest jednak w Restauracji Naleśniki jak Smok. Nasza Restauracja położona w samym centrum Białegostoku specjalizuje się w różnego rodzaju naleśnikach, które zadowolą nawet najbardziej wybrednych smakoszy tej potrawy. W karcie znajdują się zarówno tradycyjne naleśniki na słodko, jak i te w wersji wytrawnej, a dla osób, które będą miały ochotę na coś innego - pizza, pierogi, sałatki czy zupy, tak że każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie.

Wszystkie dania przygotowywane są z niezwykłą starannością oraz przy użyciu wysokiej jakości składników, którymi nie mogą pochwalić się wszystkie restauracje. Naleśniki Jak Smok oferuje także możliwość dostawy pozycji obiadowych do klientów na terenie miasta. Warto jednak odwiedzić lokal, który jest doskonałym miejscem na spotkanie ze znajomymi, wypicie pysznej, świeżej kawy czy zjedzenie deseru w samym sercu miasta. Restauracja jest przyjazna dzieciom i z każdy maluch z pewnością znajdzie w karcie swoje ulubione dania. Dodatkowym atutem są także zestawy lunchowe w promocyjnych cenach.

Jeżeli więc odwiedzasz Białystok i zastanawiasz się, gdzie zjeść pożywny i pyszny obiad, koniecznie udaj się do restauracji Naleśniki Jak Smok.